استفاده از مطالب فقط با لینک سایت مجاز میباشد

ارتباط با ما

برترین محصولات فروشگاه

عنوان آزمایشی عنوان آزمایشی

درصورت تامین نشدن اعتبار شير مدارس قطع می‌شود

مشاور معاون وزير آموزش و پرورش گفت: در صورت عدم تامین اعتبار مصوب از محل هدفمندی یارانه ها، مجبور به قطع توزیع شیر مدارس هستیم.

منصور مجاوری مشاور اجرایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش در گفتگو با خبرنگار   حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان  گفت:از محل هدفمندی یارانه‌ها ۴۰۰ میلیارد تومان برای توزیع شیر در مدارس باید در اختیار آموزش و پرورش قرار می‌گرفت ولی تا به امروز علی رغم مکاتبات متعدد و پیگیری ها ، حتی یک ریال نیز در اختیار این وزارتخانه قرار نگرفته است.
مجاوری ادامه داد: در صورتی که اعتبار مربوطه تامین نشود، آموزش و پرورش به منظور جلوگیری از ایجاد تعهد مازاد بر اعتبار ، مجبور به قطع شیر مدارس است.
وی اظهار داشت: قرار بود بودجه لازم برای تامین توزیع شیر در مدارس از دو محل هدفمندسازی یارانه‌ها و بودجه عمومی دولت تامین شود ولی تاکنون از محل هدفمندی یارانه‌ها بودجه‌ای برای تامین هزینه‌های خرید شیر در مدارس و ترویج فرهنگ مصرف شیر بین دانش آموزان در اختیار وزارت آموزش‌و پرورش قرار نگرفته است.
مجاوری با بیان اینکه تا این تاریخ علی رغم مکاتبات متعدد و پیگیری ها، هیچ اعتباری از محل هدفمندی یارانه‌ها برای توزیع شیر مدارس در اختیار آموزش پرورش قرار نگرفته است، عنوان کرد: آموزش و پرورش در صورت عدم ابلاغ اعتبار مربوطه توانایی توزیع شیر از ابتدای اسفند ماه را ندارد.
مشاور اجرایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت:‌ تاکنون ۵۰۵ میلیون پاکت شیر و به طور میانگین در ۳۷ نوبت در مدارس دولتی و غیر دولتی سراسر کشور و در تمامی دوره‌های تحصیلی توزیع شده است.

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.

آمار سایت

آخرین دیدگاه ها
  • عطیه: دانلود جزوه کامل عربی نه …
  • Hanika: دانلود معنی و حل تمرین ع …
  • Hanika: دانلود معنی و حل تمرین ع …
  • N: دانلود معنی و حل تمرین ع …
  • پارسا: دانلود معنی و حل تمرین ع …
  • امیر: دانلود معنی و حل تمرین ع …
درباره ما

با توجه به کمبود سایت های مرجع درسی در ایران دست به کار شدیم و سایتی با محتوای آموزشی و اطلاع رسانی تاسیس کردیم. هدف این سایت اطلاع رسانی خوب وبه موقع و برابری آموزشی در ایران می باشد.در این راه ما به کمک و دلگرمی شما عزیزان نیازمندیم.