استفاده از مطالب فقط با لینک سایت مجاز میباشد

ارتباط با ما

برترین محصولات فروشگاه

عنوان آزمایشی عنوان آزمایشی

تسهیلات ۷۰۰ هزار تومانی برای دانشجویان زائر عتبات در سال آینده

رئیس صندوق رفاه دانشجویان از رشد تسهیلات برای دانشجویانی که درسال ۹۵ به عتبات اعزام می‌شوند تامبلغ ۷۰۰ هزار تومان خبر داد.

مهندس یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان  گفت: از ابتدای سال آینده به هر دانشجویی که به عتبات مشرف می‌شود ۷۰۰ هزار تومان به عنوان تسهیلات پرداخت می‌کنیم در حالیکه این مقدار قبلا ۳۰۰ هزار تومان بود . 
وی در خصوص وام بنیاد علوی ادامه داد: دربحث وام بنیاد علوی در سال ۹۴ اتفاقات خوبی رخ داد و قطعا درسال ۹۵ هم ادامه می‌یابد.
در کنار وام تحصیلی پرداختی صندوق رفاه به دانشجویان طی انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با بنیاد مستضعفان که عملیاتی شده و پرداخت خوبی هم داشتند سال ۹۵ قرار است این رقم افزایش پیدا کند. 
وی بیان کرد: سال آینده مانند سال ۹۴ به هر دانشجو ۶۰۰ هزار در هر ترم و به دانشجویان متاهل هر ترم ۸۰۰ هزار تومان از طریق بنیاد مستضعفان پرداخت می کنیم به این صورت است که دانشجویان ثبت نام می‌کنند با اولویت دانشجویان شاهد و فرزندان جانباز و ایثارگر و بسیجی، اسامی معرفی می‌شوند و آن‌ها به ازای هر ترم تسهیلات پرداخت می‌کنند و یکسال بعد از فارغ‌التحصیلی در اقساط بلند مدت باز پرداخت صورت می‌گیرد. 
یزدان مهر در خصوص کارت رفاه دانشجویی عنوان کرد: کارت رفاه دانشجویی یا کارت یکپارچه هوشمند دانشجویی مطالعاتش انجام شده و مراحل پایانی خود را طی می‌کند و بنا داریم کلیه خدماتی که می‌خواهیم به دانشجویان ارائه دهیم ازطریق این کارت باشد. 
رئیس صندوق رفاه دانشجویی در پایان گفت: در بررسی‌های انجام شده قرار است ۲۶ نوع خدمت مانند بحث ویزاکارت و خدمات فرهنگی، ورزشی،‌رفاهی و استفاده از ظرفیت‌های موجود کشور در قالب این کارت ویژه به دانشجویان ارائه شود. 

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.

آمار سایت

آخرین دیدگاه ها
  • عطیه: دانلود جزوه کامل عربی نه …
  • Hanika: دانلود معنی و حل تمرین ع …
  • Hanika: دانلود معنی و حل تمرین ع …
  • N: دانلود معنی و حل تمرین ع …
  • پارسا: دانلود معنی و حل تمرین ع …
  • امیر: دانلود معنی و حل تمرین ع …
درباره ما

با توجه به کمبود سایت های مرجع درسی در ایران دست به کار شدیم و سایتی با محتوای آموزشی و اطلاع رسانی تاسیس کردیم. هدف این سایت اطلاع رسانی خوب وبه موقع و برابری آموزشی در ایران می باشد.در این راه ما به کمک و دلگرمی شما عزیزان نیازمندیم.