استفاده از مطالب فقط با لینک سایت مجاز میباشد

ارتباط با ما

برترین محصولات فروشگاه

عنوان آزمایشی عنوان آزمایشی

ثبت نام بیش از ۸۱ هزار نفر در آزمون کاردانی به کارشناسی

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز ۱۹ خرداد ۹۵، تعداد ۸۱ هزار و ۷۳۲ داوطلب نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون کاردانی به کارشناسی اقدام کردند.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت‌و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز ۱۹ خرداد ۹۵، تعداد ۸۱ هزار و ۷۳۲ داوطلب نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون کاردانی به کارشناسی اقدام کردند.
مشاور عالی سازمان سنجش با تاکید بر آخرین مهلت ثبت نام گفت: از داوطلبان تقاضا داریم هر چه سریعتر در مهلت تعیین شده نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.
وی ادامه داد: با توجه به اطلاعیه های منتشره سازمان، بویژه اطلاعیه‌ای که عصر دیروز در رابطه با تمدید مهلت ثبت نام، اطلاعات دفترچه راهنما و همچنین کد رشته محل های جدید بر روی سایت قرار گرفته داوطلبان در صورت واجد شرایط بودن حداکثر تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۲۳ خرداد ۹۵ نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
توکلی در ادامه گفت: ویرایش اطلاعات داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کردند نیز تا ساعت  ۲۴ روز سه شنبه ۲۳ خرداد امکانپذیر است.

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.

آمار سایت

آخرین دیدگاه ها
  • admin: دانلود تست آرایه های ادب …
  • كه كه: دانلود تست آرایه های ادب …
  • حسن: دانلود تست آرایه های ادب …
  • زهرا: دانلود معنی و حل تمرین ع …
  • احسان: جزوه کامل گرامر زبان پای …
  • عطیه: دانلود جزوه کامل عربی نه …
درباره ما

با توجه به کمبود سایت های مرجع درسی در ایران دست به کار شدیم و سایتی با محتوای آموزشی و اطلاع رسانی تاسیس کردیم. هدف این سایت اطلاع رسانی خوب وبه موقع و برابری آموزشی در ایران می باشد.در این راه ما به کمک و دلگرمی شما عزیزان نیازمندیم.