استفاده از مطالب فقط با لینک سایت مجاز میباشد

ارتباط با ما

برترین محصولات فروشگاه

عنوان آزمایشی عنوان آزمایشی

ایران رتبه هفتم دنیا در تولید علم «نانو»

دبیر همایش بین‌المللی علوم و فناوری نانو گفت: بعد از پیشرفت‌های ایران در زمینه علوم و فناوری نانو، جایگاه ایران به رتبه هفتم در دنیا رسید؛ ششمین همایش بین‌المللی علوم و فناوری نانو از پنجم تا هفتم آبان ماه در پردیس کرج دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود.

3334به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»؛ محمدحسین مجلس‌آراء در نشست خبری ششمین همایش بین‌المللی علوم و فناوری نانو با بیان اینکه قبلا ایران در رتبه پنجاه و چهارم تولید علم در حوزه فناوری نانو بود، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر رتبه هفتم در تولید علم در حوزه فناوری نانو را دارد.

وی افزود: موضوعی که دانشگاههای کشور به دنبال آن هستند، تبدیل تولید علم به محصول است؛ براساس همین نظریه یعنی تولید علم به محصول، اکثر دانشگاههای کشور در حال تاسیس شرکتهای دانش‌بنیان هستند. 

مجلس‌آراء درباره برگزاری همایش بین‌المللی علوم و فناوری نانو گفت: این همایش هر دو سال یک بار به میزبانی یکی از دانشگاههای کشور برگزار می‌شود و امسال پردیس کرج دانشگاه خوارزمی، میزبان ششمین همایش بین‌المللی علوم و فناوری نانو است.

دبیر ششمین همایش بین‌المللی علوم و فناوری نانو گفت: محورهای این همایش در زمینه‌های نانوفیزیک، نانوشیمی، نانوپزشکی و تمامی حوزه‌های نانوفناوری است.

مجلس‌آراء با بیان اینکه میهمانانی از کشورهای کانادا، انگلیس، عراق و مالزی در این همایش حضور دارند، یادآور شد: از ویژگیهای این همایش سخنرانی اساتید صاحب‌نام ایرانی و خارجی است.

دبیر ششمین همایش بین‌المللی علوم و فناوری نانو با بیان اینکه حضور دانشجویان در این همایش برایشان مفید است، خاطرنشان کرد: در این همایش دانشجویان با دستاوردهای مختلف و جدیدی در حوزه علوم و فناوری نانو آشنا می‌شوند.

مجلس آراء گفت: در حاشیه این همایش، غرفه‌هایی را برای عرضه محصولات نانو دایر کردیم به عنوان مثال در بخشی اطلاعات فناوری نانوی ایران به زبان فارسی و انگلیسی به اطلاع شرکت‌کنندگان می‌رسد و ۱۰ کارگاه تخصصی در این حوزه برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: از ۷۰۰ مقاله ارائه شده به دبیرخانه، ۵۱۴ مقاله پذیرفته شده است و اطلاعات بیشتر درباره این همایش در سایت ICNN2016.IR موجود است.

ششمین همایش بین‌المللی علوم و فناوری نانو با حضور دانشمندان و اساتید مطرح این رشته از پنجم تا هفتم آبان ماه در پردیس کرج دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه جدید

پر کردن تمام موارد الزامیست.

آمار سایت

آخرین دیدگاه ها
  • عطیه: دانلود جزوه کامل عربی نه …
  • Hanika: دانلود معنی و حل تمرین ع …
  • Hanika: دانلود معنی و حل تمرین ع …
  • N: دانلود معنی و حل تمرین ع …
  • پارسا: دانلود معنی و حل تمرین ع …
  • امیر: دانلود معنی و حل تمرین ع …
درباره ما

با توجه به کمبود سایت های مرجع درسی در ایران دست به کار شدیم و سایتی با محتوای آموزشی و اطلاع رسانی تاسیس کردیم. هدف این سایت اطلاع رسانی خوب وبه موقع و برابری آموزشی در ایران می باشد.در این راه ما به کمک و دلگرمی شما عزیزان نیازمندیم.